Domov pri kríži - rozpočtová organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Orientačná ponuka


Domov pri kríži
 
 


 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)...(Rozšírené vyhľadávanie)

 

Neprehliadnite

 
banner univerzalny jarno letny  

„Dokonale múdry je iba ten, kto žije každý deň tak, akoby bol jeho posledným, bez toho, aby sa vzrušoval, bez toho, aby bol nečinný, bez toho, aby zveličoval.“ — Marcus Aurelius

 
 

Novinky

 • Letu otvára sa záhradaLetu otvára sa záhrada (25.6.2024)
  Naša záhrada je oázou oddychu a priestorom, kde dokážeme načerpať novú silu a energiu do ďalších všedných dní. Doprajeme si v nej aj kvalitný oddych, ale i množstvo krásnych a zaujímavých aktivít. Jednou z takýchto aktivít je i už tradičné podujatie pod názvom LETU OTVÁRA SA ZÁHRADA, ktorú sme pre našich obyvateľov zorganizovali dňa 25.6.2024.
  Zložka dokumentov: Zo života seniorov

 • Projekt NAŠE MESTOProjekt NAŠE MESTO (7.6.2024)
  Naše Mesto – Najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku. Do tohto projektu sa zapája obrovské množstvo organizácií, firiem a dobrovoľníkov, ktorí chcú pomáhať skrášliť naše mesto. Naše zariadenie sa už po piatykrát zapojilo dňa 7.6.2024 do tohto veľmi úspešného projektu.
  Zložka dokumentov: Zo života seniorov

 • Zábavné popoludnie s firmou HENKEL SlovenskoZábavné popoludnie s firmou HENKEL Slovensko (1.6.2024)
  Firma HENKEL SLOVENSKO spolupracuje s naším zariadením už šiesty rok. Je to spolupráca, ktorá fantasticky funguje a ktorá pravidelne vysiela svojich dobrovoľníkov k nám, aby pobavili našich seniorov a strávili s nimi zaujímavé dopoludnie. Seniori sa vždy veľmi tešia týmto stretnutiam, pretože sú veľmi zábavné, radostné a plné zaujímavých prekvapení.
  Zložka dokumentov: Zo života seniorov

 
 • Naši jubilantiNaši jubilanti (29.5.2024)
  Život je poskladaný z mnohých malých dní, ktoré prinášajú svoje radosti aj bežné starosti. Z času na čas však príde v živote každého človeka deň, ktorý je niečím výnimočný, je dôležitý. Takýchto dní je v ľudskom živote niekoľko a uchovajú sa v pamäti až do konca.
  Zložka dokumentov: Zo života seniorov

 • Cestujeme po SlovenskuCestujeme po Slovensku (24.5.2024)
  Jedinečné hrady, jaskyne, termálne pramene, ľudová architektúra, európske Mŕtve more, slávne keltské mesto, stratená európska divočina a mnoho iného. Aké sú turistické unikáty Slovenska, ktoré by ste len ťažko hľadali niekde inde vo svete? Slovensko je hradná veľmoc. Čím menšia krajina, tým väčší počet hradov.
  Zložka dokumentov: Zo života seniorov

 • Zábavné dopoludnie s dobrovoľníkmi spoločnosti HENKEL SlovenskoZábavné dopoludnie s dobrovoľníkmi spoločnosti HENKEL Slovensko (11.5.2024)
  Naša niekoľkoročná spolupráca s dobrovoľníkmi zo spoločnosti HENKEL Slovensko je skvelá a preto pravidelná. Dňa 11.5.2024 do nášho zariadenia opäť zavítali dobrovoľníčky z tejto spoločnosti. Pre seniorov pripravili vedomostné kvízy a zaujímavé filmy o krajinách, ktoré navštívili.
  Zložka dokumentov: Zo života seniorov

 

Novinky - zoznam


Kontakt

Domov pri kríži
Pri kríži 26
841 02 Bratislava

Podrobný kontakt


Napíšte nám


 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov

 
 

Počet zobrazení ( od 19.2.2010):

4083645

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém | Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies